Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

Letecký Zájazd Do Jordánska

Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

  Ammán | Jordánsko
  ✈ letecky Vídeň
  🍽️ snídaně
  📅 4 dny (3 noci) luxusní dovolené
  3. května - 6. května 2024

  14 966 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená v termínu od 03.05.2024 do 06.05.2024.

  Letecký Zájazd Do Jordánska

  Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

   Ammán | Jordánsko
   ✈ letecky Vídeň
   🍽️ snídaně
   📅 4 dny (3 noci) luxusní dovolené
   8. března - 11. března 2024

   14 915 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená v termínu od 08.03.2024 do 11.03.2024.

   Letecký Zájazd Do Jordánska

   Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

    Ammán | Jordánsko
    ✈ letecky Vídeň
    🍽️ snídaně
    📅 4 dny (3 noci) luxusní dovolené
    22. března - 25. března 2024

    14 937 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená v termínu od 22.03.2024 do 25.03.2024.

    Letecký Zájazd Do Jordánska

    Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

     Ammán | Jordánsko
     ✈ letecky Vídeň
     🍽️ snídaně
     📅 4 dny (3 noci) luxusní dovolené
     19. dubna - 22. dubna 2024

     14 937 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená v termínu od 19.04.2024 do 22.04.2024.

     Letecký Zájazd Do Jordánska

     Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

      Ammán | Jordánsko
      ✈ letecky Vídeň
      🍽️ snídaně
      📅 4 dny (3 noci) luxusní dovolené
      5. dubna - 8. dubna 2024

      14 937 Kč

      Zobrazit detail ►

      Popis:

      Dovolená v Letecký Zájazd Do Jordánska - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená v termínu od 05.04.2024 do 08.04.2024.

      Jordánsko

      Jordánsko - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

       Ammán | Jordánsko
       ✈ letecky Praha
       🍽️ polopenze
       📅 11 dní (10 nocí) luxusní dovolené
       15. března - 25. března 2024

       39 990 Kč

       Zobrazit detail ►

       Popis:

       Dovolená v Jordánsko - Jordánsko na jaře - luxusní dovolená v termínu od 15.03.2024 do 25.03.2024.

       Zobrazeno 1-6 z celkem 6

       Top nabídky

       Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

       Nejlevnější Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

       Nejlevnější Jordánsko na jaře - luxusní dovolená

       Nejlevnější dovolenou Jordánsko na jaře - luxusní dovolená pořídíte v 0hvězdičkovém ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 8. března 2024 a příjezdem/příletem v pondělí 11. března 2024 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 14 915 Kč. Rekreace v resortu Ammán je v délce 4 dní - 3 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Jordánsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Do Jordánska v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Letecký Zájazd Do Jordánska je situován v letovisku Ammán. Doprava do letoviska v lokalitě Ammán je v rámci této nabídky ✈ letecky, s letenkou z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Jordánsku na jaře.

       Jordánsko na jaře - luxusní dovolená - nejlepší hodnocení

       Jordánsko na jaře - luxusní dovolená - nejlepší hodnocení

       Nejlepší hodnocení 0 % má na této stránce 0hvězdičkový Letecký Zájazd Do Jordánska. Hodnocení je zprůměrováno na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je pátek 3. května 2024 a den příjezdu/příletu je pondělí 6. května 2024. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 966 Kč. Pobyt je se stravou formou snídaně v délce 4 dní, 3 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Jordánsko a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Ammán, kde se ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Jordánsku na jaře s nejlepší recenzí v rezortu Ammán.

       Jaké jsou možnosti dovolené v Jordánsku?

       Dovolená a Last Minute

       Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Jordánska vyberte úvodní stránku v Dovolenajordansko.cz - dovolená Jordánsko a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Jordánsko na jaře - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Jordánska. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
       Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Jordánsku 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

       Doprava

       Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Jordánska? Pro pobyty v Jordánsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.
       Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Jordánsku letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

       Strava

       Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Jordánsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
       Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Jordánsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Jordánsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

       Termín

       Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Jordánsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Jordánsku svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Jordánsku v prosinci, v lednu nebo v únoru.

       Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Jordánska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Jordánsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Jordánsko v měsících červen, červenec a srpen - Jordánsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Jordánsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
       Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Jordánska jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.


       Alternativní dovolená

       Nevybrali jste si v Dovolenajordansko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Jordánsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Jordánsko. Zajímají vás možnosti rekreace na jaře v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou na jaře jako Kanárské ostrovy na jaře - luxusní dovolená, Kapverdské ostrovy na jaře - luxusní dovolená nebo například Kuba na jaře - luxusní dovolená či Kypr na jaře - luxusní dovolená.

       Výběr lokality

       Svůj pobyt v Jordánsku můžete vybrat z následujících 3 letovisek / rezortů:

       Web Dovolenajordansko.cz nevyužívá cookies.
       Kontakt a reklama
       Copyright © 2023. Dovolenajordansko.cz - porovnání cen zájezdů do Jordánska.