Jordánsko - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 24

Nejlevnější Jordánsko - hotely

Nejlevnější Jordánsko - hotely

Nejlevnější dovolenou Jordánsko - hotely pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování DEAD SEA SPA HOTEL. Svou rekreaci v období od 1.12. do 5.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 14 630 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. DEAD SEA SPA HOTEL je situován v letovisku Mrtvé moře. Doprava do letoviska Mrtvé moře je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Jordánsku s průměrnou recenzí 82 % dle 21 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Jordánsko - hotely

Jordánsko - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Jordánsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový KEMPINSKI HOTEL ISHTAR DEAD SEA v letovisku Mrtvé moře. V období od 27.10. do 31.10.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 440 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 5 recenzujících cestovatelů. Do lokality Mrtvé moře, kde se ubytování KEMPINSKI HOTEL ISHTAR DEAD SEA nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute v Jordánsku.

Jordánsko - hotely - nejlepší recenze

Jordánsko - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 5 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea. V termínu od 23.10. do 30.10.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 44 150 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Mrtvé moře, kde se ubytování Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea nachází, se dostanete letecky, z letiště Košice. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Jordánsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Jordánsko - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Jordánsku.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Jordánsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Jordánsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Jordánsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Jordánska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Jordánsko - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Jordánsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenajordansko.cz - porovnání cen zájezdů do Jordánska. Web Dovolenajordansko.cz využívá cookies.