Jordánsko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 119

Nejlevnější Jordánsko - First Minute

Nejlevnější Jordánsko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Jordánsko - First Minute pořídíte v ubytování Letecký Zájazd Do Jordánska. Svou rekreaci v období od 31.1. do 3.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 250 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Letecký Zájazd Do Jordánska je situován v letovisku Ammán. Doprava do letoviska Ammán je v rámci této nabídky letecky, z letiště Budapešť. Využijte nejlevnější First Minute v Jordánsku.

Luxusní Jordánsko - First Minute

Jordánsko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Jordánsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hilton Dead Sea Resort & Spa v letovisku Mrtvé moře. V období od 28.12. do 4.1.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 701 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 82 % podle 21 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 7 % z původní ceny 23 334 Kč. Do lokality Mrtvé moře, kde se ubytování Hilton Dead Sea Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First MinuteSilvestr 2020/2021, v Jordánsku.

Jordánsko - First Minute - nejlepší recenze

Jordánsko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 7 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. V termínu od 19.12. do 29.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 239 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 31 032 Kč. Do lokality Mrtvé moře, kde se ubytování Mövenpick Resort & Spa Dead Sea nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou v Jordánsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Jordánsko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Jordánsku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Jordánsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Jordánska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Jordánsko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Jordánsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenajordansko.cz - porovnání cen zájezdů do Jordánska. Web Dovolenajordansko.cz využívá cookies.