Akaba - Jordánsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 44

Nejlevnější Akaba - Jordánsko

Nejlevnější Akaba - Jordánsko

Nejlevnější dovolenou Akaba - Jordánsko pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Svou rekreaci v období od 21.10. do 28.10.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 705 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 8 % z původní ceny 24 679 Kč. Mövenpick Resort & Residences Aqaba je situován v letovisku Akaba. Doprava do letoviska Akaba je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Jordánsku.

Luxusní Akaba - Jordánsko

Akaba - Jordánsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Jordánsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Mövenpick Resort & Residences Aqaba v letovisku Akaba. V období od 31.10. do 10.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 254 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 9 % z původní ceny 31 048 Kč. Do lokality Akaba, kde se ubytování Mövenpick Resort & Residences Aqaba nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute v Jordánsku.

Akaba - Jordánsko - nejlepší recenze

Akaba - Jordánsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Mövenpick Resort & Residences Aqaba. V termínu od 21.10. do 28.10.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 705 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 24 679 Kč. Do lokality Akaba, kde se ubytování Mövenpick Resort & Residences Aqaba nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Jordánsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Akaba - Jordánsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Akaba v Jordánsku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Jordánska? Pro pobyty v letovisku Akaba v Jordánsku lze využít tyto způsoby dopravy: letecky, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Akaba v Jordánsku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Akaba v Jordánsku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Jordánska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování v Jordánsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Akaba v Jordánsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Jordánsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Akaba v Jordánsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Jordánska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Akaba - Jordánsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Akaba v Jordánsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenajordansko.cz - porovnání cen zájezdů do Jordánska. Web Dovolenajordansko.cz využívá cookies.